Dotacje na start

dotacje na startŚrodki finansowe przeznaczone na aktywizację zawodową i rozwój rynku pracy w latach 2014-2020 są wielką szansą dla osób ambitnych, które myślą o własnej firmie. Szczególnie atrakcyjną możliwością jest dotacja rozpoczęcie działalności gospodarczej.  

Jak możemy pomóc?

Firma Flow oferuje
opracowanie kompletnych wniosków o dotacje na start. Konsultujemy pomysły i koncepcje, doradzamy, jak założyć firmę, efektywnie wykorzystać dotację i sprawnie ją rozliczyć.

PEŁNA OFERTA FLOW   
Kontakt: 507 - 119 - 029
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Bony na zasiedlenie - pomoc w podjęciu pracy poza miejscem zamieszkania dla osób do 30 lat

Osoby, które zostały zatrudnione poza miejscem zamieszkania, mogą starać się o bony na zasiedlenie. Pomoc jest przeznaczona na urządzenie się w nowym miejscu.

Wsparcie dla osób młodych pozostających bez pracy na małopolskim rynku pracy

Osoby młode i bezrobotne mogą wziąć udział w projektach aktywizacji zawodowej finansowanych z programu POWER. Do wyboru: dotacje na start, bezpłatne szkolenia i kursy, staże zawodowe.

Dotacje na start dla osób po 50. roku życia w ramach programu Gwarancja 50+

Program „Gwarancja 50+” jest wspólnym przedsięwzięciem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie i 11 małopolskich urzędów pracy. Jego głównym celem jest aktywizacja zawodowa i społeczna osób po 50. roku życia.

Warunki ubiegania się o dotacje na start

Starając się o dotacje na założenie własnej działalności gospodarczej w powiatowych urzędach pracy, musimy pamiętać o konieczności spełnienia kilku warunków oraz prawidłowym wypełnieniu wniosku. 

Skorzystaj z dotacji na start i załóż firmę!

Od dawana myślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej, masz na nią ciekawy pomysł, ale brakuje ci środków finansowych? Sprawdź, jakie masz możliwości!

Dotacje na start - kryteria PO Wiedza Edukacja Rozwój

Dotacje na start w powiatowych urzędach pracy dla osób do 30 roku życia. Jakie kryteria trzeba spełniać, aby móc starać się o jednorazowe środki na założenie własnej firmy?

Powiatowe Urzędy Pracy w Małopolsce

Jeżeli chcesz skorzystać z dotacji na start, musisz zarejestrować się we właściwym dla swojego miejsca zamieszkania urzędzie pracy. Zobacz, gdzie się zgłosić!

Aktywizacja osób niepełnosprawnych w ramach POWER: szkolenia, staże, kursy

Osoby niepełnosprawne mogą zgłaszać się do udziału w projektach, które pomogą im w zdobyciu pracy oraz kwalifikacji zawodowych. W ofercie znajdą m.in. darmowe szkolenia i kursy, dotacje na start, staże.   

Aktywizacja osób młodych w ramach POWER: dotacje na start, szkolenia, staże

Osoby młode i bezrobotne mogą wziąć udział w projektach aktywizacji zawodowej finansowanych z programu POWER. Do wyboru: dotacje na start, bezpłatne szkolenia i kursy, staże zawodowe.